Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
MAĞAZADAN TESLİM AL ya da KREDİ KARTI İLE ÖDEME 🎁 1.500 ₺ & ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE 🚚 KARGO BEDAVA !!! 🎁 ♾ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ : @hediyecimarketcom 🎁 🛍 %5 - %10 ve %16 ya VARAN İNDİRİMLER İÇİN KUPONLAR SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ 🛍 🎁 WHATSAPP SİPARİŞ DESTEK NUMARAMIZ : 0546 136 10 97 🎁 ÜRÜNLERİMİZE ÇİÇEKSEPETİ / TRENDYOL / HEPSİBURADA / PAZARAMA DİJİTAL MAĞAZALARIMIZDAN DA ULAŞABİLİRSİNİZ 🎁
1.500 ₺ & ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE 🚚 KARGO BEDAVA !!! 🎁 MAĞAZADAN TESLİM AL ya da KREDİ KARTI İLE ÖDEME 🎁 🛍 %5 - %10 ve %16 ya VARAN İNDİRİMLER İÇİN KUPONLAR SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ 🛍 🎁 ♾ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ : @hediyecimarketcom 🎁 ÜRÜNLERİMİZE ÇİÇEKSEPETİ / TRENDYOL / HEPSİBURADA / PAZARAMA DİJİTAL MAĞAZALARIMIZDAN DA ULAŞABİLİRSİNİZ 🎁 WHATSAPP SİPARİŞ DESTEK NUMARAMIZ : 0546 136 10 97 🎁

Şartlar & Koşullar

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

 

Lütfen sitemizi kullanmadan önce bu ‘site kullanım şartlarını dikkatlice okuyunuz.

 

Bu alışveriş sitesini kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır.

 

 

Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar www.hediyecimarket.com adresindeki Hanlar Elektrik SAN. TİC. A.Ş firmasına aittir ve onun tarafından işletilir. Sizler kullanıcı olarak sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, 
sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

 

 

İşbu sözleşme süresiz olmakla, taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi çevrimiçi ve ya yazık olarak kabul ettiklerinde/onayladıklarında bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ve taahhüt ederler.

 

1. SORUMLULUKLAR

 

  1. Firma, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
  2. Firma, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.
  3. Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. Kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.
  4. Kullanıcı, siteye üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi dolayısıyla uğrayacağı zararlardan sadece kendisinin sorumlu olacağını, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, firmanın tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.
  5. Firma tarafından internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan Internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir. Kullanıcı, bu bilgilerin toplanmasını kabul eder.
  6. Kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. 
  7. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Site’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse, mercilerle bu bilgileri paylaşma hakkını saklı tutar.
  8. Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.
     
2. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

 

2.1. 
İşbu Site’de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.

 

 

2.2.
 Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Böyle bir ihlal durumunda, kullanıcı, üçüncü kişilerin uğradıkları zararlardan dolayı firmadan talep edilen tazminat miktarını ve mahkeme masrafları ve avukatlık ücreti de dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere diğer her türlü yükümlülükleri karşılamakla sorumlu olacaklardır.
 
3. GİZLİ BİLGİ
 
3.1. 
Firma, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.

 

3.2.
 Kullanıcı, tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, Site’nin sahibi olan firmanın kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştirakleri ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile paylaşmasına, kendisi veya iştiraklerine yönelik bu bağlamda elektronik ileti almaya onay verdiğini kabul ve beyan eder. Bu kişisel bilgileri firma bünyesinde müşteri profili belirlemek, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
 
3.3.
Kullanıcı, işbu sözleşme ile vermiş olduğu onayı, hiçbir gerekçe açıklamaksızın iptal etmek hakkını sahiptir. İptal işlemini firma, derhal işleme alıp, 3 (üç) işgünü içerisinde kullanıcıyı elektronik ileti almaktan imtina eder.
 
3.4.
Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

4. GARANTİ VERMEME:

 

İŞBU SÖZLEŞME MADDESİ UYGULANABİLİR KANUNUN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE GEÇERLİ OLACAKTIR. FİRMA TARAFINDAN SUNULAN HİZMETLER "OLDUĞU GİBİ” VE "MÜMKÜN OLDUĞU” TEMELDE SUNULMAKTA VE PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL ETMEME KONUSUNDA TÜM ZIMNİ GARANTİLER DE DÂHİL OLMAK ÜZERE HİZMETLER VEYA UYGULAMA İLE İLGİLİ OLARAK (BUNLARDA YER ALAN TÜM BİLGİLER DÂHİL) SARİH VEYA ZIMNİ, KANUNİ VEYA BAŞKA BİR NİTELİKTE HİÇBİR GARANTİDE BULUNMAMAKTADIR.

 

5. KAYIT VE GÜVENLİK

 

Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.

 

Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Firma sorumlu tutulamaz.

 

6. MÜCBİR SEBEP

 

 

Tarafların 
kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda birlikte "Mücbir Sebep” olarak anılacaktır.) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede Taraflar’ın işbu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.

 

7. SÖZLEŞMENİN BÜTÜNLÜĞÜ VE UYGULANABİLİRLİK

 

İşbu sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.

 

8. SÖZLEŞMEDE YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER

 

Firma, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

 

9. TEBLİGAT

 

İşbu Sözleşme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Firma’nın bilinen e-posta adresi ve kullanıcının üyelik formunda belirttiği e-posta adresi vasıtasıyla yapılacaktır. Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda 5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildireceğini, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.

 

10. DELİL SÖZLEŞMESİ

 

Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar’ın defter, kayıt ve belgeleri ile ve bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.

 

11. UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

 

İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde Bursa (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

Hediyeci Market Genel Kurallar

 

1 - www.HediyeciMarket.com 'da, Kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da Banka Havalesi ve EFT ile alışveriş yapılabilir. 3 Gün içerisinde ödemesi yapılmayan Siparişler iptal edilir. Siparişlerin İşleme konma aşaması,siparişin verildiği an değil, ödemenin yapıldığı andan itibaren belirlenir. Herhangi bir açıklama yapılmadığı sürece,Başkabir ödeme seçeneği kabul edilmez.

 

 

2 - www. HediyeciMarket.com siparişlerinizi, yasaların öngördüğü şekilde,irsaliye ile dağıtma edecektir. Faturanız 1 hafta içerisinde posta ile gönderilecektir adresinize. Posta'dan kaynaklanacak gecikmeler ve sıkıntılardan Firmamız sorumlu tutulamaz.

 

 

3 - Ürünlerimizin BİR BÖLÜMÜ ithal olduğu için, www. HediyeciMarket.com genel fiyat politikasını; dolar, euro vb türünde ayarlamıştır. SATIN ALMA işleminde Ödeme aşamasına geldiğinizde, Tutar Kredi kartınızdan TL olarak çekilecektir. Sitemiz üzerinde günlük açıklanan TCMB farklı para Satış Kuru TL hesaplamasında baz alınacaktır.

 

4 - Havale ve EFT ile ödemelerinizde, ürünün sepetteki Türk Lirası değerini baz alarak toplam Ödeme yapmalısınız.

 

5 - Sitemizde günlük TCMB farklı para Satış Kuru geçerlidir.

 

6 - Tüm ürünlerimize KDV ve nakliye Dahil edilmemiştir. KDV oranları % 18 veya %8'dir. (KDV Hariç ve ya dail olarak ürün paylaşımını faturalarınızda görebilirsiniz)

 

7 - Dizgi hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www. HediyeciMarket.com sorumlu tutulamaz.

 

8 -www. HediyeciMarket.com sattığı Ürünler için stok tutmamaktadır. Müşterilerinin siparişlerini tedarik edebilmektedir. Listeler güncellense de sipariş verilen bazı Ürünler Tedarikçi kuruluşların stoklarında kalmamış olabilir. Böyle durumlarda, müşteri temsilcilerimiz tarafından hakkında bilgi verilir, Müşteri, başka bir ürün talep etmediğinde ürününün bedeli, Kredi kartına iade edilir.

 

 

9 - Satın alınan ürünlerin teslimatı Özel anlaşmalı olduğumuz Kargo Firması tarafından gönderilir.

 

 

10 - Sipariş ettiğiniz Ürünler, belirtilen süre içinde teslim edilmemesi durumunda, bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir . Lojistik firması, tarafımızdan ya da Müşteri tarafından aranarak Paket takibi yapılabilir.

 

 

11 - Teslimat sırasında hasarlı olduğu tespit edilen Ürünler için Kargo firması Sorumlusu ile Birlikte tutanak tutturulmalıdır. Kargo firmasından zararınızı Talep etmemiz için bu tutanak gerekmektedir. Ürünü teslim alındıktan sonra ALICI, Kargo (nakliye) firmasının görevini layıkıyla yaptığı Kabul edilmiş sayılır.

 

 

12 - Kredi Kartı ödemelerinde, 3. şahısların zarar görmemesi için, alıcıdan Kredi Kartı ekstresi yada bazı ayrıntılı bilgiler ihtiyaç duyulduğunda istenebilir.

 

 

13 - Sitemizdeki kayıtlı üyelik bilgileri ve adres bilgilerini, alışveriş esnasında güvenliğin sağlanması açısından 3. şahıslarla paylaşmamayı taahhüt eder.

 

 

14 - İade edilen Ürünler, tarafımıza belirttiğimiz Kargo firması ile gönderilmelidir, İadelerde Firmamız Ürünleri adresten Almak zorunda değildir

 

 

 

15 - www. HediyeciMarket.com ye üye olduğunuzda, bu firmanın sahibi yada ortağı olduğu diğer İnternet sitelerinden de, reklam, kampanya ve duyurularla ilgili; sizin tarafınıza mail yada SMS gönderilmesini onayladığınızı kabul etmiş olursunuz.

 

 
16 -www. HediyeciMarket.com 'den alışveriş Yapan ALICI, yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır.
Hediyeci Market Çerez Politikası (Cookies)

HediyeciMarket.com'da bulunan çerezler (cookies); Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun olarak düzenlenmiştir. 

Detaylı bilgiye ulaşmak için Çerez Politikası sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin Tıklayınız…