Önemli Bilgilendirme !!!

  • Web Sitemiz Alt Yapı Yenileme Çalışması Hızla Devam Etmektedir. Hediyeci Market.com olarak sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için elimizden geleni yapıyor ve ürünlerimizi doğru, anlaşılır ve hızlı bir şekilde sistemimize eklemeye çalışıyoruz. Eski web sitemiz www.hediyecimarket.com.tr olarak devam etmektedir. 
  • Hazır tasarımlardan ziyade baskı yapabileceğimiz ürünlerimizin bulunduğu kategorimiz Kendin Tasarla kategorimizde inceleyebilirsiniz.
  • Ürünler Stokta Yok Olarak Gözükmektedir. Ürün Hakkında Bilgi Almak ya da Satın Almak İçin STOK TALEP FORMUNU , WHATSAPP SİPARİŞ BUTONUNU kullanabilir ve ürün hakkında bilgi alabilir ve satın alabilirsiniz.

Sipariş ve Satın Alma İşlemi İle İlgili Sorular ? 

1-) ÜRÜNLERİ NEREDE İNCELEYEBİLİRİM ?

 

2-) BEĞENDİĞİM ÜRÜNÜ NASIL BİLGİ ALIP SATIN ALABİLİRİM ?

 

Örneğin Web Sitemizde Bulunan Bu Ürün Hakkında Bilgi Almak ve Satın almak İstiyorsanız 1.Yöntem Olarak Stok Talep Formunu Doldurabilirsiniz.

Şeklinde Formu Doldurarak Bizlerden Geri Dönüş Alırsınız ve Biz de Sizlere Stok Durmumuza Göre Bilgi Verip , Hemen Ürün İstenilen Sotk Adetinde Satışa Açılır ve Web Sitemizin Üzerinden Satın Alma İşleminiz Gerçekleşmiş Olursunuz…

 

2.Yöntem Olarak Her Üründe Bulunan WHATSAPP SİPARİŞ Butonuna Tıklayarak Ürün Adını Yazarak Bizlerden Direkt Destek Alabilirsiniz.

3.Yöntem Olarak Web Sitemizde Bulunan Canlı Destek Sistemimizden Personellerimiz ile İletişime Geçerek Ürünü Satın Alabilir ya da Bilgi Alabilirsiniz.

3-) ÜRÜNLERİNİZ SADECE WEB SİTELERİNDE YAZANLAR MIDIR ?

 

Tabi ki  Hayır ! Bütün Ürünlerimizi Elimizden Geldiğince Web Sitemize ve Dijital Mağazalarımıza Eklemeye Çalışıyoruz. Fakat Farklı Ürün Bilgileri İçin Bizlere Canlı Destek sistemimizden , WhatsAPP Hattımızdan ya da Sosyal Medya Hesaplarmızdan Ulaşabilirsiniz..

  

Bizlere Aşağıdaki Adreslerimizden Ulaşabilirsiniz… ;

 

DİĞER DİJİTAL MAĞAZALARIMIZ ;
 

Hediyeci-Market-Hepsi-Burada-Logo

Hediyeci-Market-Cicek-Sepeti-Logo

Hediyeci-Market-Trendyol-Logo

hediyeci-market-shopier-logo.fw
Pazarama
instagram-hop-hediyeci-market-com
 

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ ;